Kauba transport

TiAmio.eu e-poest ostetud kaup jõuab Ostjani Omniva või DPD Eesti AS pakiautomaatide või kullerteenust kasutades, või ka Cargobussi vahendusel vastavalt Ostja enda poolt valitud teenusele. Smart Posti me ei kasuta, kuna nende teenuse tingimused ei luba saata väärismetallist tooteid!

Tellimused, mille summa ületab 180 EURi toimetatakse Eesti siseselt Ostjani meie kulul DPD Eesti ASi või Omniva pakiautomaadi teenuseid kasutatdes. Kullerteenus ei laiene tasuta saatmise alla. Olemas olev kaup toimetatakse Ostjani kuni 3-5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist meie pangakontole. Tellimisel oleva kauba tarneaeg jääb pikem.

Tellimuse täitmisega tegeletakse tööpäeviti (E-R) kella 10-17ni. Ettetellimisel olevat kaupa (mille tarneaeg jääb kuni 10 tööpäeva) postitatakse reeglina T ja R.

NB! Peale pakiteatise väljastamist hoivad pakiautomaadid saadetist üdljuhul kuni 7 päeva. Juhul, kui klient ei lähe oma pakile õigeaegselt järele, saadetakse see meile tagasi. Uuesti postitamine maksab kliendile 8 euri. Kliendil on alati võimalik uurida oma tellimuse kohta e-maili teel: ehtekunstnik@tiamio.eu